W niedzielę 21 maja 2017 roku o godz. 13.50 w TVP 1 premierowy pokaz na tej antenie filmu o Alicji Fiodorow "Alicja Fiodorow - Droga do Rio". To dokument prezentujący jedną z najlepszych polskich lekkoatletek zrealizowany przeze mnie i Michała Juszczakiewicza.

Artykuł o naszym projekcie w Gazecie Działdowskiej, Głosie Lubawskim i Gazecie Nowomiejskiej

W Olecku uroczyście zaprezentowano wystawę fotograficzną autorstwa Roberta Szaja pt. „Letnie Igrzyska Paraolimpijskie Rio 2016”. Wystawa, która powstała dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki, prezentuje największe polskie osiągnięcia na Igrzyskach Paraolimpijskich w Rio.

bezpeczny seniorSeniorzy, którzy ukończyli 60 rok życia mogą brać udział w zajęciach z cyklu „ Senior Bezpieczny”. Projekt realizowany w Rybnie, Lubawie i Złotowie ma poprawić bezpieczeństwo seniorów. Organizatorzy prowadza również kampanię społeczną w TVP Olsztyn i Radio Olsztyn.
Każdy, kto ukończył 60 lat może bezpłatnie wziąć udział w projekcie realizowanym przez Polską Fundację Paraolimpijską. Środki na realizacje projektu organizacja wygrała w konkursie organizowanym przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.